مشاوره و سفارش

دستگاه پی یو کفی کفش

قیمت عمده انواع دستگاه های پی یو کفی کفش بر اساس نیاز بازار و میزان تقاضای خریداران در تمامی شهر ها مشخص می گردد. در این محصول نیز روش اختلاط دراین ماشین توسط میکسرهای مکانیکی صورت می گیرد . مواد توسط پمپها ،از مخازن به سرهد تزریق انتقال داده شده و میکسر مواد را میکس کرده و بعد از تزریق ،هد شستشو داده می شود. از ویژگی های این دستگاه می توان به : مخازن : بر مبنای ظرفیت ماشین تعیین می شود. سیستم همزن مواد داخل مخازن_ پمپهای انتقال_ هد تزریق هد میکسینگ_نرم افزار و سیستم کنترل _سیستم گردش مواد در تعطیلات و… اشاره کرد در تعیین قیمت دستگاه مؤثر می باشند.


دستگاه پی یو مرات

تولید بهترین نوع از دستگاه های پی یو مرات همه روزه در کارخانه ها و شرکت های تولید کننده داخلی و خارجی با افزایش چشم گیری دنبال می شود. تولیدکنندگان همواره به دنبال استفاده از بهترین تجهیزات و امکانات روز دنیا برای تولید با کیفیت ترین محصول می باشند. قیمت متناسب با کیفیت نهایی محصول و دسترسی آسان به انواع دستگاه های پی یو مرات در بازارهای کشور حرف اول را میزنند.شرکت ها و کارخانه های تولیدی با در نظر داشتن این پارامترها دست به تولید جدید ترین و به صرفه ترین کالا می شوند.

دستگاه پی یو تمام اتوماتیک

قیمت اینترنتی انواع دستگاه های پی یو تمام اتوماتیک توسط شرکت های تولید کننده و براساس کیفیت و میزان بازده کالا تعیین می شود.
دستگاه پی یو یا دستگاه تزریق پلی یورتان در صنعت های مختلفی مانند صنعت کفش کاربرد دارد. این دستگاه به دو نوع تزریق با فشار پایین و تزریق با فشار بالا تقسیم می شود. نرخ فروش این دستگاه به عوامل زیادی بستگی دارد. شرکت های بزرگ تولیدی که نیاز به دستگاه پی یو دارند می توانند از دستگاه تمام اتوماتیک پی یو استفاده کنند تا فرایند تولید محصول روان تر و ساده تر صورت گیرد.

لیست کامل قیمت محصولات

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی …. ، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع دستگاه پی یو آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه نام برند شما

نام مدیر مجموعه